Author: d***a
Date:
Review: It’s my life mission to find a dupe for Fenty’s matchstix in Trippin. This was a close fit, good quality
Color: Bellini Brunch
Size: one-size
Price: 50kr
A smooth highlighting gel that helps create subtle, natural-looking highlights for your face. Perfect for defining your cheekbones, nose and forehead, the gel formula delicately illuminates your features; apply to the parts of your face where light would naturally be cast. It enhances your face shape to enliven natural features. Easy to blend, the formula will leave your face looking naturally bright and lifted!
| Ingredients | Alcohol-Free, Gluten-Free, Paraben-Free |
| Color | Vanilla Frost |
| Finish | Radiant |
| Texture | Cream |
| Type | Stick Highlighter |
| Height | 9.3 cm |
| Length | 2.9 cm |
| Net Weight | 7 g |
| Width | 2.9 cm |
| SKU | sb2303235897336325 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7893238 people said the quality is very good!
Author: d***a
Date:
Review: It’s my life mission to find a dupe for Fenty’s matchstix in Trippin. This was a close fit, good quality
Color: Bellini Brunch
Size: one-size
Author: H***a
Date:
Review: looke really pretty. very buildable. it just glides on. love it
Color: Vanilla Frost
Size: one-size
Author: S***a
Date:
Review: wow wow wow wow shein never ddisappoints us in makeup so natural it looks like are skin is shining ✨️ 😍
Color: Vanilla Frost
Size: one-size
Author: T***a
Date:
Review: SO PRETTYYYY so sparkly it looks so nice
Color: Vanilla Frost
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.